Temassız ATEŞ ÖLÇER

Temassız ATEŞ ÖLÇER
Temassız ATEŞ ÖLÇER
Temassız ATEŞ ÖLÇER
Temassız ATEŞ ÖLÇER
Temassız ATEŞ ÖLÇER
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
4.0 2

Temassız ATEŞ ÖLÇER


Bu lazer termometre, nesnelerin veya alanın sıcaklığını ölçmek için kullanılabilir. Tabanca sapı şeklindeki bu termometrenin çalıştırılmasını kolaylaştırır. LED ekran, doğru bir şekilde ölçülen sıcaklığı gösterir. Bu dijital termometreye Corona virüsü salgınının ortasında ihtiyaç vardır, çünkü vücut sıcaklığı korona virüsünden etkilenen insanların vücutlarını tespit etmede ana kriterdir. Bu Dijital Termometre, Covid-19 pandemik koşullarında kullanım için de çok uygundur, çünkü kullanımı vücut ısısı kontrol edilen kişilerin vücuduna dokunmaz.


Temassız

Sıcaklığını ölçmek için nesneye doğrudan dokunmaya gerek yoktur, çünkü lazer yöntemini kullanarak bu termometre yeterli bir mesafeden doğru bir şekilde ölçebilir. Günümüzde ve gelecekte olduğu gibi bir korona virüsü salgınının ortasında kullanılması uygundur.1S Hızlı Sıcaklık Ölçümü


Bu temassız dijital kızılötesi termometre, insan vücut sıcaklığını ölçmek için özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle insanlardan vücut sıcaklığını tespit etmek için çok doğrudur. Sizi ve ailenizi daha güvenli hale getirin.


0.1 Doğruluk

Bu dijital kızılötesi termometre, 0.1 dereceye kadar doğruluk seviyesiyle ölçebilir, böylece insan vücudu sıcaklığını ölçerken çok doğrudur.

30 Derece Eğim Tasarımı

Bu ateşleme termometresi, elinizde çok kolay ve rahat bir şekilde kullanılabilmesi için ergonomik ve pratik olarak tasarlanmıştır.


ABS Malzemesi

Bu termometre, bebekler veya yetişkinler için kullanımı çok güvenli olan ABS malzeme kullanılarak yapılır.

Tek Tuşla Çalıştırma

Bu Kızılötesi Termometrenin kullanımı çok kolaydır. Bu termometre açmak için sadece bir düğme kullanır, bu yüzden çok pratik ve rahattır.

Ateş Alarmı

Bu Kızılötesi Termometre, ölçülen vücut sıcaklığı 37.8 santigrat dereceyi aştığında bir ateş alarmı ile donatılmıştır, o zaman alarm doktorun yardımını aramanızı hatırlatmak için çalacaktır.
Kompakt ve Taşınabilir Tasarım


Bu Kızılötesi Termometre çok hafif ve kompakt bir forma sahiptir, böylece her yere taşıyabilirsiniz.


 
Diğer Özellikler
Stok KoduMS-SRF-057
MarkaBBLOVE
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.