Deniz Omurga Tahtası 210

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

0210 / Deniz Omurga Tahtası

UBB Numarası : 8698915272104

Attucho Deniz omurga tahtası günümüz teknolojisinin en ileri üretim teknikleri ile tamamen CAD/CAM programları ile tasarlanmış bir üründür.
Yapılan tasarım ve kullanılan özel hammadeler, deneyler ve bilgisayar simülasyonları - Sonlu Elemanlar Analizi (Finite Elements Analysis) ile sınanmış ve elde edilen verilere göre üretimi gerçekleştirilmiştir.

Kullanılan bu ileri teknoloji sayesinde Attucho Deniz şu anda dünyanın en hafif, en ince, en geniş ebatlara sahip, en çok yük taşıyan ve tamamiyle X ışınları geçirgen ve MR uyumlu tek omurga tahtasıdır.
Tamamen CE ve EN 1865 normlarına uygun olan Attucho Deniz, EN 1865 standart testlerinin öngördüğü 250 kg yükleme testi yerine 600 kg maksimum yükleme ile test edilmektedir.

Kolay temizlenen su geçirmeyen özel ABS plastik malzeme darbelere ve yanmaya karşı mukavemet sağlarken, yüksek yoğunluktaki PU dolgusu sayesinde suda yüzebilir.
Her iki yanda 6'şar adet ve her iki uçta 2'şer adet olmak üzere toplam 16 adet el tutma boşluğu ile her iki yanda toplam 10 adet emniyet kemeri boşluğu bulunmaktadır.

Sedyenin alt tarafındaki alçaltılmış yüzey sayesinde baş sabitleyici bağlantıları koruma altına alınmıştır.
Attucho Deniz, tercihe göre 3 adet plastik kilitli yaralı tespit kemeri yada 12 noktadan bağlantılı Örümcek Kemer Sistemi ile birlikte sunulmaktadır.
Diğer Özellikler
Stok KoduMS-YRD-013
MarkaATTUCHO
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.